Na vše co děláme máme platná osvědčení a  oprávnění

Nevěřte radám rádoby odborníků, kutilů z televize a už vůbec ne Frantovi z hospody. Svěřte tak sofistikovanou a drahou věc proesionálům, kteří vám vysvětlí přesně to, co chcete vědět a zhotoví zakázku šitou na míru přesně dle vašeho přání.Reference 

fa- DUDR, ZŠ Tlumačov, GASEDO, EDENT, úklid K+Z, SVJ Otrokovice, Uherský Brod, Zlín, HAPAL CONSTRUCTION s.r.o, FRAMART s.r.o,  MP lak, SOLAR ENERGY, HOME SOLAR,  a další soukromé objekty.Fotovoltaika

  1. Jelikož se zabýváme také revizemi fotovoltaických elektráren tak musíme konstatovat, že zdaleka ne všechny firmy dokáží zhotovit kompletní a hlavně funkční systémy od A do Z.
  2. NÍŽE POPSANÉ BODY JSOU JEN VÝČET TĚCH NEJVĚTŠÍCH PROBLÉMŮ A TO PLATÍ I PRO VELKÉ INSTALAČNÍ FIRMY
  3. Téměř vždy je problém v elektroměrové části kde bez jakýchkoliv odborných zkušeností přichystají "vydrátují"  rozvaděč a ono to jak se říká nějak dopadne. Dopadá to bohužel vždy tak, že elektrárna neprojde naší revizí, jelikož i my musíme dodržovat normy ČSN a pracovníci EG.D, nebo ČEZ jsou náchylní na jakékoliv odchylky od jejich aktuálních schémat, či jiné byť i triviální nedostatky. Tímto se bohužel majiteli náklady na pořízení FVE zvedají.
  4. Další neduhy vyplívají z faktu, že FVE dnes instalují firmy bez potřebných certifikátů, či předchozích zkušeností a tudíž neznají například pojmy jako jsou dovolené zatížení vodičů, bezpečné uložení baterií, instalace doplňkové ochrany, atd.
  5. Střešní část FVE panelů zpravidla nebývá dobře spojena s LPS (hromosvodem) pro vyrovnání potenciálu, kde může po úderu blesku vzniknout obrovská, často i likvidační škoda.
  6. Firmy často instalují tzv. BACK-UP  kompletně na celý provoz rodinného domu, kde při zanedbání instalace dodatečné ochrany může dojít ke zničení akumulátoru, či spotřebičů v celém domě.
  7. Často se také setkáváme s tím, že firmy dobře nezkontrolují dům aby pochopily rozfázování jednotlivých spotřebičů. Tím ve valné většině dochází k přetěžování fází a FVE tak nefunguje jak by si zákazník představoval.
  8. Hlavní silové obvody bývají nedostatečně nadimenzovány. Vždy je potřeba zjistit, jestli se v objektu topí elektřinou, ohřev vody na elektřinu atd.